Kad kasdien efektyviai išsivalytumėte dantis, vien dantų šepetėlio nepakanka. Šepetėliu yra išvaloma tik 30% visų dantų apnašų, o likusios apnašos lieka tarpdančiuose. Visi burnos priežiūros specialistai vieningai sutaria, kad efektyviam dantų valymui kasdienis tarpdančių valymo priemonių naudojimas yra būtinas.

Tarpdančių siūlas, tarpdančių šepetėliai, o gal tarpdančių irigatorius? Burnos priežiūros specialistai efektyviam tarpdančių valymui savo vonios kambaryje rekomenduoja turėti tiek tarpdančių šepetėlius, tiek dantų siūlą. Šios priemonės valo skirtingas tarpdančių ir dantų vietas - tarpdančių šepetėliai ir pašalina tarpdančiuose užsilikusius maisto likučius, o teisingai naudojamas dantų siūlas pašalina po dantenomis susikaupusias apnašas. Šis duetas neleidžia susidaryti apnašoms, akmenims, dantų ėduoniui, blogam burnos kvapui ir užkerta kelią tokioms ligoms, kaip dantenų uždegimas ar periodontitas.

Maksimaliai tarpdančių švarai pasiekti rekomenduojama naudoti ir burnos irigatorių, kuris vandens srovės pagalba dar kruopščiau išplauna tarpdančius.