Norint teisingai išsirinkti dantų pastą pagal savo individualią burnos ir dantų būklę, labai svarbu atkreipti dėmesį į jos sudėtines dalis ir poveikį. Kad jums būtų lengviau išsirinkti tinkamą produktą, mes suskirstėme dantų pastas pagal jų paskirtis.

Jūsų užduotis – įsivertinti savo pagrindinę ir pirminę burnos būklę esančia šiuo metu. Jeigu turite daugiau negu vieną burnos būklės indikaciją, pasirinkite tokią dantų pastų kategoriją, kuri labiausiai atitinka jūsų šiandieninę burnos ar dantų būklę. Toliau kiekvienoje dantų pastų kolekcijoje yra filtracijos funkcija, kurioje, Paskirties skiltyje, sužymėkite visas jūsų burnos būklę atitinkančias indikacijas. Rezultate matysite tik tuos produktus, kurie tinka jūsų asmeninei burnos būklei.

Jeigu neturite jautrių dantų, jūsų dantenos nekraujuoja, neturite estetinių plombų, implantų, nenešiojate breketų, nesergate dantenų uždegimu ar periodontitu, nesilaukiate, jūsų emalis yra nepažeistas ir neturite kitų burnos problemų, rinkitės (balinančias) dantų pastas sveikiems dantims.