"Mano emalis" tai internetinė burnos priežiūros priemonių parduotuvė, kurios tikslas ne tik pasiūlyti įvairių prekių, bet ir edukuoti mūsų klientus apie tinkamą burnos priežiūros priemonių pasirinkimą bei pačią burnos priežiūrą.

Odontologai ir burnos higienistai dažnai pastebi, kad burnos, dantų ar dantenų problemos atsiranda dėl netinkamo burnos priežiūros priemonių pasirinkimo, todėl savarankiškai rūpinantis burnos higienos priemonėmis būtina žinoti, kokie produktai jums yra tinkami, o kokių griežtai negalima naudoti. Jeigu jums iškilo sunkumų renkantis jums tinkamus produktus, kontaktų skiltyje mes suteikiame nemokamos konsultacijos galimybę. Užpildykite formą ir mūsų specialistai su jumis susisieks jums patogiu būdu bei suteiks visą reikiamą informaciją, kad būtų įsigytos jūsų dantų ir burnos būklei tinkamos priemonės.

Mums rūpi jūsų šypsenos sveikata ir estetika, todėl siūlome jums ne tik platų, kiekvienai burnos būklei skirtų priežiūros produktų pasirinkimą, bet ir suteikiame jums informaciją, kaip rūpintis savo šypsena. Sveika ir estetiška šypsena - odontologo bei paciento bendras darbas, kur pastangų turi įdėti ne tik gydytojas ar burnos higienistas, bet ir pacientas. Tik bendro darbo dėka galima pasiekti stulbinančių šypsenos sveikatos ir estetikos rezultatų. Taigi, mūsų svetainėje jūs taip pat rasite informacijos apie asmeninę burnos higieną namuose, kaip prižiūrėti dantis balinimo metu ir po jo, kaip prižiūrėti savo šypseną breketų sistemos nešiojimo metu, kaip elgis po chirurginės intervencijos ir daug kitos informacijos, kuri yra naudinga siekiant išsaugoti arba pagerinti savo šypsenos sveikatą.