"Mano emalis" tai fizinė ir elektroninė burnos priežiūros priemonių parduotuvė, kurios tikslas ne tik pasiūlyti įvairių prekių, bet ir edukuoti mūsų klientus apie tinkamą burnos priežiūros priemonių pasirinkimą bei pačią burnos priežiūrą.

Mūsų fizinę parduotuvę galite rasti Klaipėdoje adresu Gegužės g. 1.

Mūsų idėja

Odontologai ir burnos higienistai dažnai pastebi, kad burnos, dantų ar dantenų problemos atsiranda dėl netinkamo priežiūros priemonių pasirinkimo, todėl savarankiškai rūpinantis burnos higienos priemonėmis būtina žinoti, kokie produktai jums yra saugūs ir tinkami, o kokių griežtai negalima naudoti. 

Tiek internete, tiek fizinėse parduotuvėse bei vaistinėse yra gausūs priemonių asortimentai, tačiau pastebėjome, kad internete trūksta informacijos, kaip teisingai pasirinkti saugias ir nekenksmingas burnos priežiūros priemones.

Bendradarbiaudami kartu su burnos higienistais ir odontologais sukūrėme platformą, kurioje siūlome jums ne tik platų ir specialistų kruopščiai atrinktų burnos priežiūros priemonių asortimentą, bet ir suteikiame jums informacijos apie tai, kokias priemones pasirinkti, kaip išlaikyti sveiką šypseną bei kaip gydyti įvairias burnos ir dantų ligas. Visus mūsų skelbiamus straipsnius “Specialistų patarimai” skiltyje rengia burnos higienistai, tad galite būti užtikrinti informacijos patikimumu. Taip pat esame aktyvūs ir “Instagram” platformoje, tad kviečime mus pasekti!

Sveika šypsena - paciento ir specialisto bendro darbo vaisiai

Sveika ir estetiška šypsena - burnos priežiūros specialisto bei paciento bendras darbas, kur pastangų turi įdėti ne tik gydytojas ar burnos higienistas, bet ir pacientas. Tik kokybiško burnos priežiūros priemonių pasirinkimo ir bendro darbo su burnos priežiūros specialistu dėka galima pasiekti stulbinančių šypsenos sveikatos ir estetikos rezultatų.

Mes galime jums padėti

Jeigu jums iškilo sunkumų renkantis jums tinkamus produktus, kviečime kreiptis el. paštu info@manoemalis.lt arba telefonu +37065555614 ir mūsų specialistai jus pakonsultuos nemokamai bei suteiks visą reikiamą informaciją, kad būtų įsigytos jūsų dantų ir burnos būklei tinkamos priemonės.

Sekite mus Instagram'e

Sekite mus Instagram'e ir sužinokite daug naudingos informacijos apie burnos priežiūrą, valymo priemones, burnos ligas bei jų prevenciją. Leiskimės į sveikos šypsenos kelionę kartu!

Sekti