Tinkamas dantų šepetėlio pasirinkimas gali lemti jūsų burnos ir dantų būklę bei sveikatą. Burnos priežiūros specialistai vieningai pritaria, kad elektrinis dantų šepetėlis yra geriausias pasirinkimas siekiant maksimalios dantų ir burnos ertmės švaros, kadangi žmogaus atliekami dantų valymo judesiai pagal savo efektyvumą negali būti sulyginami su garsiniais ir ultragarsiniais judesiais. Elektrinis dantų šepetėlis veiksmingiau šalina dantų apnašas ir apsaugo dantis nuo šepetėlio perspaudimo.

Renkantis mechaninį dantų šepetėlį yra svarbu atkreipti dėmesį ne vien tik į jo išvaizdą, bet ir šerelių kietumą, jų ilgį, šepetėlio galvutės dydį ir rankenėlę. Svarbiausia dantų šepetėlio savybė – šerelių minkštumas. Pats saugiausias mechaninio dantų šepetėlio pasirinkimas – su minkštais šereliais.

Vidutinio kietumo dantų šepetėliai yra rekomenduojami kapų ir protezų valymui arba tiems asmenis, kurie yra nepriekaištingai įvaldę dantų valymo judesius bei sugeba neperspausti šepetėlio.

Vieno danties šepetėliai yra nuostabi papildoma priemonė dar kruopštesniam dantų valymui nuo apnašų. Su šiuo šepetėliu jūs skiriate dėmesį kiekvienam savo dančiui, todėl apnašų nuvalymas yra dar veiksmingesnis lyginant su įprastu mechaninių dantų šepetėliu.

Svarbu nepamiršti, kad bet kokį dantų šepetėlį ar elektrinio dantų šepetėlio galvutę rekomenduojama keisti kas 3 mėnesius arba pastebėjus pirmuosius nusidėvėjimo požymius, persirgus infekcinėmis bei virusinėmis ligomis, po profesionalios burnos higienos procedūros bei po bet kokių chirurginių intervencijų burnos ertmėje.