Esate burnos higienistas, odontologas, ortodontas ar burnos chirurgas ir jums rūpi, kaip jūsų pacientai prižiūri burnos ertmę namuose? Kviečiame jus prisijungti prie „Mano emalio“ specialistų komandos, o mes pasirūpinsime, kad jūsų pacientai įsigytų tik kokybiškas ir odontologų patikrintas burnos priežiūros priemones.

Prisijungus prie „Mano emalio“ specialistų komandos suteiksime jums ir jūsų pacientams nuolatinę lojalumo nuolaidą bei nemokamas konsultacijas priemonių pasirinkimo klausimais, kaip specialistas galėsite kaupti taškus, publikuoti savo straipsnius „Odontologo patarimai“ skiltyje. Taip pat turėsite galimybę edukuoti savo pacientus apie teisingą burnos priežiūrą namuose, naudojant esamai burnos ir dantų būklei tinkamus produktus, apie dantų ir dantenų problemas ir kaip su jomis kovoti bei apie burnos ir dantų priežiūrą po įvairių profilaktinių, odontologinių ir chirurginių procedūrų.

Jeigu jūs norite, kad jūsų pacientai teisingai rūpintųsi savo asmenine burnos higiena namuose ir naudotų tik kokybiškas bei odontologų patikrintas priemones, parašykite mums el. paštu manrupi@manoemalis.lt, kad aptartumėme bendradarbiavimo galimybes.

pasiulymas odontologams, pasiulymas burnos higienistams